top of page
dr-hakan-ozkul.jpg

DOKTORA SORUN

En Kısa Zamanda Size

Geri Dönüş Sağlanacak!

Hamile-Kadin-10.jpg

KISIRLIK TEDAVİ

EDİLEBİLİR

Dr. Hakan Özkul

Erkek İnfertilite ve Kadın Kısırlık Problemlerinin Çözümünü Fitoterapi Yöntemi ile Gerçekleştiriyor...

0396614f425cb5682f46637401f6bd24.jpg

SPERM SAYISI

ARTTIRILABİLİR

Azospermi, Oligospermi, Astenospermi, Teratospermi Gibi Sperm Hastalıklarının Tamamına Uyguladığımız Fitoterapi Tedavi Yöntemi İle Erkek Kısırlığı Sorun Olmaktan Çıkıyor. Hem Sağlıklı Bir Baba Adayı Hem de Sağlıklı Bir Cinsel Hayat Sizleri Bekliyor.

anneyseniz-denemekten-ve-hata-yapmaktan-

ANNE OLMAK HAKKINIZ

Polikistik Over, Regl (Adet) Düzensizliği, AMH Düşüklüğü, FSH Yüksekliği, Hormonal Bozukluklar, Yumurta Rezerv ve Kalitesi, Yumurta Tembelliği, Yumurta Çatlatma, Tube Tıkanıklıkları, Miyom, Polip, Kist, Çikolata Kisti, Uterus (Rahim) - Endometrium Rahatsızlıkları, Hiperplazi, Vajinusmus, Enfeksiyon Rahatsızlıkları Fitoterapi ile Çözümlenmektedir.

tiroid-kanserinde-radyoaktif-iyot-tedavi

KANSER ÇARESİZ DEĞİLDİR

Fitoterapi Yöntemi ile 4. Evre Kanser Dahil Tedavi Edilebilir.

Dr. Hakan Özkul

kemoterapi-nedir-seviyeleri-nelerdir_201

FİTOTERAPİ İLE

KANSER TEDAVİSİ

Fitoterapi Yöntemi ile 4. Evre Kanser Dahil Tedavi Edilebilir.

Dr. Hakan Özkul

kanser.jpg

KANSER TEDAVİ

EDİLEBİLİR

Fitoterapi Yöntemi ile 4. Evre Kanser Dahil Tedavi Edilebilir.

Dr. Hakan Özkul

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook

Dr. Hakan Özkul Kimdir?

Dr. Hakan Özkul 1967 yılında Ankara'da doğdu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu.

Öğrencilik yıllarında hastalıkların vücudun doğal yapısının bozulmasından kaynaklandığını öngörerek, Modern Tıp ilmine ilave olarak WHO tarafından da onaylanan Bitkilerle Tedavi (Fitoterapi), Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konularındaki çalışmalara katıldı.

Fitoterapi Uzmanı Dr. Hakan Özkul meslek hayatına başladıktan sonra Fitoterapi hakkında daha çok bilgi edinebilmek için uzak doğuda eğitimler aldı. Alternatif Tıp Doktoru Hakan Özkul yurt içi ve yurt dışı birçok konferans ve seminerlerde bulundu. Ülkemizde çok kıymeti olmayan şifalı bitkilerin tanıtılması için makaleler yazdı. Türkiye ve bitkilerle tedavinin en çok geliştiği ülke olan Almanya tarafından onaylanmış Cemre Ab-ı Hayat ve Kibarlı Panax üreticisi Kibarlı Bitkisel Destek Ürünlerini geliştiren akademik kurulda görev alan Dr. Hakan Özkul, bu vesile ile birçok hastanın tedavisi olmasına de vesile olmuştur.

 

Dr. Hakan Özkul Fitoterapi yönteminin doğru ve yaygın kullanılması için birçok TV programına katılmaktadır. Dr. Hakan Özkul İstanbul'da ikamet etmektedir ve herhangi bir hastanede çalışmamaktadır. Dr. Hakan Özkul web sitesi drozkul.com aracılığı ile hastalarına Fitoterapi hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Dr. Hakan Özkul ile yüz yüze görüşmek ve sorularınızı cevaplandırmak için Doktora Sor formunu doldurabilirsiniz.

dr-hakan-ozkul.jpg
bottom of page